Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

Продадено Intel Core i9-11900K + Gigabyte Z590 Aorus Ultra

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
24.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продаваат процесор и матична плоча, со преостаната гаранција (процесорот до 25.10.2026, матичната 30.03.2024)
Функционираат беспрекорно, ги продавам поради надградба на 13та генерација. Од матичната ја чувам кутијата и сите додатоци, процесорот е bulk.

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Последна промена
Прегледи
198

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно