Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Intel Celeron G5925 Box

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Здраво на сите,

Ве молам за проценка, купен од Сетек има гаранција уште година ипол. Користен во машина за office, околу 5 месеци.

Поздрав,

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
102

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно