Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Intel 240GB SSD D3-S4510

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.300 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Здраво,

Ве молам за проценка на ssd Intel 240GB SSD D3-S4510, неотворено со 2 години гаранција.

Поздрав,

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
304

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно