Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Intel 14gen процесори

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
13.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови процесори Intel 14gen:

1) Core i5 14400F = 13500 денари
2) Core i5 14600КF = 18500 денари
3) Core i5 14600К = 20000 денари
4) Core i7 14700KF = 24000 денари
5) Core i7 14700K = 26000 денари
6) Core i9 14900KF = 34500 денари
7) Core i9 14900K = 36000 денари

Гаранција 3 години
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
133

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно