Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
J

Продадено Insta 360 X3 stara 2 meseci

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
29.000 ден.
Истекува

Опис

Se prodava maksimalno socuvana kamera so garancija i pakuvanje, kupena e pred 2 ipol meseci, koristena 10tina pati.
Kamerata e vo 10/10 sostojba.
Kupena e lokalno od setec zaedno so opremata se zaedno e kupeno 42.500
Moze zamena za aparat so moja doplata
Napomena cenata e samo za kamerata, cena zaedno so oprema e 35.000 denari
Se za kamerata moze da vidite na linkot:

Cena samo za kamerata kako sto doagja e 29.000 denari
Plus raboti sto moze da gi dobiete vo paket
sd karticka 64 gb
Insta Invisible stick 70 cm
Extra battery so case
Lens guard silicone
Lens guards plastic extra
Motorcycle kit- insta
Plus nekoi sitnici
Cena za paketot e 7000 denari
Kontakt 078-349-395

Информации

Автор
Jovchez
Поднесена
Последна промена
Прегледи
676

Повеќе огласи од Jovchez

На врв Дно