Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Insomnia Shadow Strike: Ryzen 5 7600X, 32GB DDR5-6000, RTX4070, 1TB NVMe

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
80.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Insomnia Shadow Strike:

MB: Gigabyte A620M-DS3H
CPU: Ryzen 5 7600X
CPU Cooler: Endorfy Spartan 5 aRGB
RAM: Kingston HyperX Fury Beast 32GB(2x16GB) DDR5-6000 CL36 RGB
VGA: Gigabyte RTX4070 Windforce 12GB 3 fan OC
SSD: Samsung 980 1TB NVMe
PSU: nJoy! Synergy 500W 80+
Case: Endorfy Ventum 200 ARGB
Case fans: 4x Endorfy 120mm aRGB silent + Endorfy aRGB controller

Гаранција: 3 години на цела конфигурација
Цена, фиксна: 80000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
226

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно