Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Insomnia Shadow Strike Lite: Ryzen 5 7500F, 16GB DDR5-6000, RTX4060Ti, 1TB NVMe

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
65.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Insomnia Shadow Strike Lite:

MB: Gigabyte A620M-DS3H
CPU: Ryzen 5 7500F
RAM: Kingston HyperX Fury Beast 16GB(2x8GB) DDR5-6000 CL36 RGB
VGA: Gigabyte RTX4060Ti Windforce2 OC 8GB
SSD: Kingston NV2 1TB NVMe
PSU: nJoy! Synergy 500W 80+
Case: Endorfy Ventum 200 ARGB
Case fans: 4x Endorfy 120mm aRGB silent + Endorfy aRGB controller

Гаранција: 3 години на цела конфигурација
Цена, фиксна: 65000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
82

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно