Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Insomnia Gaming Arctic Storm: i7 13700KF, RTX 4070Super 12GB, 32GB DDR5-6000, 1TB NVMe

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
116.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Нови ентузијастички гејминг компјутери:

Insomnia Gaming Arctic Storm

MB: Gigabyte B760M AORUS Elite AX White
CPU: Intel Core i7 13700KF
CPU Cooler: Arctic Liquid Freezer III White
RAM: Kingston HyperX Fury Beast 32GB (2x16GB) DDR5-6000 CL40 RGB White
VGA: Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER EAGLE OC ICE 12GB
SSD: Kingston Renegade 1TB
PSU: Chieftec Atmos 750W 80+ Gold Full Modular ATX 3.0
Case: Gigabyte C301 RGB White
Case cables set: 24-pin MB + 8pin CPU +

Гаранција: 3 години на цела конфигурација
Цена: 116000 денари

075 437-061, Kирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
242
На врв Дно