Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Insomnia Arctic Storm Extreme: X670E, R7 7800X3D, 32GB DDR5-6000, RTX4080Super, 1TB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
162.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови high-end gaming компјутери Insomnia Arctic Storm Extreme:

MB: Gigabyte X670E AORUS PRO X White
CPU: Ryzen 7 7800X3D
CPU Cooler: Gigabyte AORUS WaterForce II 360 ICE White
RAM: Kingston HyperX Fury 32GB(2x16GB) DDR5-6000 CL36 RGB White
VGA: Gigabyte RTX4080Super AERO 16GB OC White
SSD: Kingston HyperX Fury Renegade 1TB
PSU: Chieftec Atmos 850W 80+ Gold Full Modular ATX 3.0
Case fans: 4x120mm Gigabyte RGB White
Extras: White cable set 24pin MB + 12pin VGA

Гаранција: 3 години на цела конфигурација

Цена: 162000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
135

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно