Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Insomnia Arctic Blizzard: i5 14600KF, 32GB DDR5, 7800XT 16GB, 1TB NVMe

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
92.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов гејминг компјутер со следнава конфигурација:

MB: Asrock B760M-HDV/m.2 White
CPU: Intel Core i5 14600KF
CPU Cooler: DeepCool AG400 WH RGB
RAM: Kingston Hyperx Fury 32GB (2x16GB) DDR5-6000 CL40 RGB White
VGA: Asrock RX7800XT Steel Legend 16GB OC RGB White
SSD: Kingston HyperX Fury Renegade 1TB Gen. 4 x4
PSU: DeepCool PF750 750W 80+
Case: DeepCool CH560 Digital White
Case fans: 3x DeepCool 140mm aRGB White + 1x DeepCool 120mm aRGB
PSU cable extensions: 1x MB 24pin, 2x PCI-e 8pin, 1x 8pin CPU White

Гаранција: 3 години на цела конфигурација
Цена, фиксна: 92000 денари
075 437-061, Kирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
203

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно