Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vladimir171

Игри за PS5

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам игри за PS5 на диск, да се сочувани или нови.
Не ми требаат God of war, Elden ring или било која souls тип на игра и Harry Potter.

Понуди тука или пп.

Информации

Автор
vladimir171
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
42

Повеќе огласи од vladimir171

На врв Дно