Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Игри за Nintendo Switch

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.200 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
1) Mario Kart 8 Deluxe = 2400 денари, картичка без опаковка
2) Pokemon Sword = 2200 денари, картичка без опаковка
3) The Legend of ZELDA - Link's awakening = 2200 денари, картичка без опаковка

Сите три игри за 6500 денари.

075 437-061, Кирил

Цените се фиксни

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
166

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно