Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bogoevski

IDE HDD Seagate

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Драги другарчиња,

Ми требаат неколку дискови Seagate 80GB со IDE приклучок, ако некој има по подруми нека се јави.

Информации

Автор
bogoevski
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
143

Повеќе огласи од bogoevski

На врв Дно