Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Stru4nak

I9 12900KF

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
17.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
Stru4nak
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
45
На врв Дно