Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

I7 9700k или i9 9900k

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам некој од наведениве процесори. Ако имате некоја понуда пишете по пп. Може и замена со моја доплата. Имам i5 9600k голден семпл е се оверклокова без проблем до 5.2гхз а за 5гхз работи на 1.28 volt vcore

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
636

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно