Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
SiPy`

Продадено I7 8700k + Asrock Taichi Z370

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
200 €
Истекува

Опис

Како што кажува насловот, продавам комбо i7 8700K & ASRock Taichi Z370 матична.
На овие додавам и рам 2 x 8GB Kingston Hyper X DDR4 2400Mhz.

Компонентите се во топ кондиција без никаков проблем. Се продаваат поради апгрејд.

Цена комплет - 200евра фиксна.

Само Скопје или ако имате да ви ги донесе деловите ваш човек. Карго не е опција.
Идат само комплет или ако се најдат купувачи за сите 3 дела оддеднаш. MB и CPU не ги делам.

078/270-252

Информации

Автор
SiPy`
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
739

Повеќе огласи од SiPy`

На врв Дно