Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

i7 10700K ; 2x16gb Corsair Vengeance RGB pro DDR4 3600 MHz i Scythe Mugen5 PCGH

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Ве молам за проценка на следните делови

i7 10700К - користен 2 години, купен локално, преостаната гаранција нешто повеќе од година дена
DDR 4 Vengeance rgb pro 3600mhz - купен локално пред 2 години, преостаната гаранција нешто повеќе од 3 години
Scythe Mugen 5 pcgh edition со 2 кулери - без гаранција

Сите делови доаќаат со кутија и сите пропратни работи, сите делови фукционираат 10/10.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
243

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно