Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

i5 9600kf

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам процесор i5 9600KF,
Процесорот не е речиси воопшто користен.

Цена 7000ден, фиксна
контакт ПП или 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
163

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно