Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
goce03

I5 9400f

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://setec.mk/intel-i5-9400f-29g-1151-box33285
Продавам i5 9400f, без кулер и без кутија.
Гаранција истечена, целосно исправен.
Локација Скопје.
Цена фиксна 4.000 ден

Информации

Автор
goce03
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
90

Повеќе огласи од goce03

На врв Дно