Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Продадено I5-6600, RX 5500XT Конфигурација

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
21.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава комплет десктоп конфигурација составена од следните делови:

CPU: Intel i5-6600
GPU: Asus RX580 4GB
MOBO: MSI B250M PRO-VDH
RAM: 16GB Kingston Hyperx Fury 2x8GB DDR4-2133 CL14
SSD: Nvme M.2 Crucial P3 500GB
PSU: 500W Sharkoon SHP Bronze 80 Plus
CASE: SAMA GameStorm Bentayga ARGB Strip

Некои од деловите се нови но немаат гаранција.

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Последна промена
Прегледи
523

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно