Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ficiani

i5 6600 & Asus H110 Plus MB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ако може проценка на процесоров и матичната. Немаат гаранција.

Intel Core™ i5-6600 3.30GHz
ASUS H110-Plus DD4 LGA 1151

Информации

Автор
Ficiani
Поднесена
Последна промена
Прегледи
242

Повеќе огласи од Ficiani

На врв Дно