Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
A

i3-8100

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.300 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
AleksandarT
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
429

Повеќе огласи од AleksandarT

На врв Дно