Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Steam.

i3 8100 + TUF B360-PLUS GAMING

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Одат комплет. Имаат кутии, и интелот со сток кулерот, ама без паста на него, беше употребен додека не се зема друг кулер.

Цена 5000 денари.

Информации

Автор
Steam.
Поднесена
Последна промена
Прегледи
173

Повеќе огласи од Steam.

На врв Дно