Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
spanska

i3 10100f

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Mb: Gigabyte H510
Cpu: i3 10100f
Ram: 16gb
Ssd: 512GB m2 NVME
Gpu: Rx 550 4gb ili Rx 480
Psu: Deepcool DN450
Monitor: 19" Asus

MB, Cpu, ram i Ssd se so preostanata garancija,

Информации

Автор
spanska
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
228

Повеќе огласи од spanska

На врв Дно