Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
iface

HyperX Savage DDR3 2400MHz 4x8GB kit

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
iface
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
420

Повеќе огласи од iface

На врв Дно