Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

HyperX Cloud Stinger S + 7.1 Gaming Headset

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Здраво,

Ве молам за проценка на следниве слушалки купени од Сетек на ден 19.12.2022, со гаранција до 19.12.2024 користени само 1 месец, слушалките се без знаци на користење, сеуште се со фабрички лепенки.

Ви благодарам однапред.

Поздрав,

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
500

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно