Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goran27

HyperX Cloud Core Wireless Gaming

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
slusalkite se novi , staveni samo ednas i pakovani vo originalnata kutija , garancija imaat vo anhoch uste 20 meseci , kupeni se za merak da go krasat biroto no ne se koristeni , mikrofonot e neodpakovan , se stava i se vadi po potreba , drzacot isto e nov i odi zaedno so slusalkite,vadat prekrasen zvuk kako vo gaming taka i za muzika
znaci dobivate reciver , kable za polnenje , microfon , slusalkite i drzacot za nivcena fiksna 6000den. bez cenkanje и zameni ke ve molam

076-405-130
076-405-130

Информации

Автор
Goran27
Поднесена
Последна промена
Прегледи
313

Повеќе огласи од Goran27

На врв Дно