Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
P

HUAWEI WiFi WS5200 AC1200 Wifi 5 Router

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://consumer.huawei.com/en/routers/ws5200/
Се планира да се продава рутер Huawei Wifi WS5200 AC1200. Рутерот е со стандард ac (Wifi 5) и е користен 2 години во домашни услови. Доколку се потребни слики од истиот, ќе ги прикачам во прилог. Барам предлог цена од ваша страна по што го ставам на продажба. Благодарам

Слики од интернет:
R.4959907d2f05c363ebbe900d1a37da43

0013187_router-huawei-wifi-ws5200-ac1200.jpeg

Информации

Автор
Piedpiper
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
413
На врв Дно