Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено Huawei Watch GT2 46mm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам супер сочуван Huawei Watch GT2 46mm.

Доаѓа со кутија, но полначот е изгубен. Нарачан е од Ali, кога ќе стигне го добивате и него, а има и во Анхоч.

Цена 6.000 денари.

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
968

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно