Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Freddy_Krueger

Продадено Huawei Watch GT

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Се продава Huawei Watch GT со кабел за полнење и кутија, супер сочуван.

Информации

Автор
Freddy_Krueger
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
220

Повеќе огласи од Freddy_Krueger

На врв Дно