Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Tenny

Huawei Nova 5t

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава Nova 5t 128/6 користен 3 години купен од телеком.Доаѓа со кутија и полнач. Користен во соодветна маска со фолија на дисплејот.Телефонот е исправен во добра состојба. На екранот има Screen Retention на долниот дел. Не смета при користење. Преферирам да се испроба пред да се земе и не праќам по карго. Контакт:071 463 690 Цена: 5000ден

Информации

Автор
Tenny
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1229
На врв Дно