Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
daniel111

hp serversko napojuvanje 12v 200amp 2450w platinum 94%

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Менувам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

moze i zamena za graficka rx570/580 8gb ili slicna

Информации

Автор
daniel111
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
562
На врв Дно