• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

HP pavilion 6715

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Полњачот е скинат некаде прави прекин на полнење но со вртење и поместување ќе се погоди.

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Последна промена
Прегледи
207

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно