Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Стефан_Т

HP LaserJet MFP M236sdw

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
11.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам HP LaserJet MFP M236sdw добиен на награда, НЕОТВОРЕН СО ГАРАНЦИЈА.

Гаранцијата уште 11 месеци.

Цена 11.000 Денари


Услужен оглас.
Стефан
+38970206948

Информации

Автор
Стефан_Т
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
443

Повеќе огласи од Стефан_Т

На врв Дно