Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено HP Gaming 15: Ryzen5 4600H,GTX1650,16GB RAM,500GB Nvme

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
29.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://support.hp.com/sg-en/document/c06955344
Состојба перфектна, многу малку користен.

Спецификации:
AMD Ryzen 5 4600H 6C/12T
GeForce GTX1650 4GB
16GB DDR4 3200MHz (2x8GB Fury Impact)
500GB Samsung 970 Evo Plus, како ново
15,6" FHD екран
Windows 11 лиценциран.

Лаптопот оди со оригинален полнач 150W.

Можно е и плаќање во крипто.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
685

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно