Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

HP Elitedesk 800 G2 и Elitedesk 800 G3 брендирани компјутери со лиценсиран Windows

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам повеќе парчиња на одлично сочувани половни брендирани компјутери HP Elitedesk 800 G2 и G3 со лиценсиран Windows Pro:

1) HP Elitedesk 800 G3 SFF: Core i5 7500, 16GB DDR4, 500GB NVMe, DVD-RW = 15000 денари, 6 месеци гаранција

2) HP Elitedesk 800 G2: Core i5 6500, 16GB DDR4, 250GB SATA SSD, DVD-RW = 13000 денари, 6 месеци гаранција

Покрај нив продавам и повеќе парчиња половни монитори HP P22h G4 22" Full HD IPS 60Hz = 4500 денари, 9 месеци гаранција


075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
200

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно