Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
maci

HP 45 Large Black Original Ink Cartridge - 3 парчиња

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.800 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Ink volume 42 ml за одприлика 930 страни,

Black ink cartridge for DJ 700 series, 800 series, 930, 970, 1120, 1220, 1280линкови:


Информации

Автор
maci
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
329

Повеќе огласи од maci

На врв Дно