Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

HP 27q

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
8.500 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://support.hp.com/ca-en/document/c05962026
Продавам 2 години користен монитор HP 27q (27", 2K, IPS, 60Hz)
Има ситна грепка на постољето и на десниот ќош на екранот (се приметува само на бела позадина).
Нема мртви пиксели.
8500 денари
  • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac и Banjifiko

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Последна промена
Прегледи
491

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно