Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Blagojcebt

HP 15-da1161

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам половен HP лаптоп купен 2020г.

Model : hp 15-da1161nia

Монитор : 15.6'

Процесор : i5 8265U 1.8GHZ

Рам меморија : 8gb ddr4 2400 mhz

ССД: SSD Samsung evo 860 500gb (купен накнадно 5000ден)

Графичка : Intel® UHD GraphicsМоментално е со нов преинсталиран Windows 10 и Office со сите неопходни апдејти

Информации

Автор
Blagojcebt
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
470

Повеќе огласи од Blagojcebt

На врв Дно