Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
zlate_mkd

Продадено Honor 50 lite

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
10.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам нов хонор 50 лите земен од а1 со гаранција комплет со полнач и тупе с кабел
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
zlate_mkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
86

Повеќе огласи од zlate_mkd

На врв Дно