Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено High-End gaming headsets V4

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
10.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Нова (и во догледно време последна) тура на high-end gaming слушалки:

1. SteelSeries Arctis Pro Wireless black - комплетно пакување, како нови, со 2 нови батерии - 10.500 денари - достапни 2
2. SteelSeries Arctis Pro Wireless white - комплетно пакување, како нови, со 2 нови батерии - 10.500 денари - достапни 2
3. SteelSeries Arctis Pro +gameDAC black - комплетно пакување, како нови - 6.000 денари - достапни 2
4. SteelSeries Arctis 9X - комплетно пакување, како нови - 5.000 денари (можност со + XBox Wireless адаптер за PC за 6.000 денари)
5. Asus Rog Strix Go 2.4 Electro Punk - комплетно пакување, како нови - 7.000 денари
6. Razer Nari Essential - комплетно пакување, како нови - 3.300 денари
7. HyperX Cloud II red - комплетно пакување, како нови, купени од Сетек - 3.000 денари

1650879330561.jpeg


Можна замена за актуелен хардвер.
  • Ми се допаѓа
Реакции: nik0la_ и Sharlovski

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Последна промена
Прегледи
944

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно