Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Антониј.К

Hercules DJControl Starlight - контролер

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Hercules DJControl Starlight контролер, користен во домашни услови.

Се продава поради купување нова опрема.
Функционален и исправен 10/10.

hercules-dj-djcontrol-starlight.jpg

Информации

Автор
Антониј.К
Поднесена
Последна промена
Прегледи
169

Повеќе огласи од Антониј.К

На врв Дно