Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Headsets JBL Tune500 + ROG Strix GO 2.4

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.anhoch.com/product/17174/headphones-jbl-tune-500-blue
Здраво дечки,

Се продаваат два хедсета:

1. Стандард жичен JBL Tune500 (Pure Bass)
2. Гејмерски безжичен ROG STRIX GO 2.4

Првиот (JBL) е тотално нов и неотворен купен пред 4 дена од Анхоч (12.02.2024)
Вториот (ROG STRIX) е користен и има две оштетувања: расипано е ЕДНОТО од ДВЕТЕ микрофончиња (detachable-от) и напукнат е од страната каде е залепен како што се гледа на сликата. Тоа настрана, хедсетот е исправен.

Првиот нов е 1,890 ден. и го продавам за 1,500 ден.

Вториот нов е 5,000 ден. и го продавам за 1,000 ден.

Слики прикачени.

  • Ми се допаѓа
  • Љубов
Реакции: omegaRED и bristlebac

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Последна промена
Прегледи
392

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно