Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Продадено HDD TOSHIBA NAS N300 8TB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
HDD TOSHIBA NAS N300 8TB, malku koristen vo odlicna sostojba
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
Covece
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
329

Повеќе огласи од Covece

На врв Дно