Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
eX3v1l

Hap Ac²

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам Hap Ac² во исправна состојба без гаранција. Земав нов рутер и овој не ми треба.
Цена 2000 мкд

Не праќам по карго, подигнување во Скопје или Куманово.

Информации

Автор
eX3v1l
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
325

Повеќе огласи од eX3v1l

На врв Дно