Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Продадено H81+I5 4460 + 8GB DDR3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава плоча + процесор + рам

Asus H81-R
I5 4460
8GB DDR3 (една плочка)

3000 Денари

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
112

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно