Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

H20 Android TV Box - ANDROID 10 | 2GB/8GB

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
️Направете го вашиот обичен телевизор SMART и ANDROID со само еден уред!

Без разлика дали имате стар или нов телевизор со овој Android TV Box на вашиот телевизор ќе можете да користите:

- Youtube TV

- Гледање ТВ канали преку две апликации

- Гледање филмови и серии со превод преку една апликација

- Сурфање на интернет

- Превземање на било какви андроид апликации

️Цена: 1800 ден. со бесплатна достава

Контакт: 072 646 074

Информации

Автор
MALINOV.A
Поднесена
Последна промена
Прегледи
119
На врв Дно