Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NikacXMKD

Продадено GUNNAR Intercept naocari za gaming i rabota

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Se prodavaat originalni GUNNAR Intercept naocari za gaming i rabota.

Stari 2 godini, koristeni dali 10-15 pati, vo besprekorna sostojba bez grebnatinka na stakloto i ramkata, cuvani vo futrola.

So niv sleduva maramce za cistenje i futrola.

Model: Intercept
Frame: Onyx
Lens: Amber

Da gi naracate do Makedonija ke ve cini okolu 110 eur, so edinstvena opcija za shipping Fedex.

Nikola 070321822

Информации

Автор
NikacXMKD
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
249

Повеќе огласи од NikacXMKD

На врв Дно