Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

GTX 1080Ti 11GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
18.000 ден.
Истекува

Опис

Здраво, барам проценка на графичка MSI 1080 Ti купена од форумов пред 2 години во одлична состојба.

Информации

Автор
mazaa
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
517

Повеќе огласи од mazaa

На врв Дно