Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gamer-eddie

GTX 1070 Ti Strix

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
gamer-eddie
Поднесена
Последна промена
Прегледи
143

Повеќе огласи од gamer-eddie

На врв Дно